Metody płatności

Minimalna kwota doładowań w Oktawave wynosi 50 PLN/ 50 EUR/ 70 USD

Aby uruchomić usługi w chmurze obliczeniowej Oktawave, saldo Twojego konta musi zawierać odpowiednią ilość środków. W tym artykule pokażemy Ci, w jaki sposób je zasilić i jak wybrać odpowiednią metodę. W menu po lewej stronie ekranu, wybierz opcję "Billing", a następnie, po prawej stronie ekranu "Podsumowanie" kliknij przycisk "Doładuj konto".

Karta kredytowa

W kolejnym oknie pojawiają się dostępne metody płatności i jako pierwsza widnieje karta kredytowa. Jeżeli podczas rejestracji konta karta nie została dodana, możesz to zrobić w tym momencie, po kliknięciu w przycisk "Dodaj kartę". Wypełnij wszystkie dane karty wpisując je w szare pola i zaakceptuj zmiany klikając na ikonę potwierdzenia. Możesz również włączyć lub wyłączyć płatności automatyczne, w zależności od tego czy chcesz aby Twoje usługi były automatycznie rozliczane.

Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny, możesz za jego pomocą zasilić konto. W tym celu wybierz kolejną zakładkę menu "Doładowania", wpisz wspomniany kod i potwierdź klikając przycisk "Doładuj konto".

PayPal

Aby zasilić konto za pomocą PayPal, w menu "Doładowania", wybierz opcję PayPal. Możesz tutaj wpisać kwotę, jak również nasz kod promocyjny. Po potwierdzeniu, zostaniesz przekierowany do strony PayPal.

Zgoda na natychmiastowe wykonanie umowy

Jeżeli chcesz, aby płatność została wykonana niezwłocznie, wyraź zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy. W przeciwnym wypadku, środki zostaną pobrane dopiero po 14 dniach. Opcja ta powiązana jest z możliwością odstąpienia od umowy we wspomnianym terminie. Jeżeli chcesz aby usługi zostały uruchomione natychmiast, prosimy o potwierdzenie zgody.

Przelew elektroniczny

Księgowanie środków, wpłacanych za pomocą przelewu elektronicznego, odbywa się w przeciągu maksymalnie 30 minut. Zazwyczaj jednak, cały proces trwa kilka minut. Podobnie jak w przypadku płatności przez PayPal, oprócz kwoty przelewu, możesz również dodać kod promocyjny.

Przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny wykonujesz samodzielnie, na wskazane w Panelu dane. Czas księgowania to ok 3 dni robocze.

Dane do przelewu znajdziesz w oknie Płatności, klikając na zakładkę Przelew Tradycyjny.

Postpaid

W Oktawave możesz również płacić raz w miesiącu za zużycie zasobów w formie postpaidowej. Minimalna kwota rozliczeń miesięcznych w trybie Postpaid wynosi 1500 zł netto. Rozliczenie Postpaid wymaga podpisania indywidualnego kontraktu, a uruchomienie usług może potrwać około 5-10 dni. Jeżeli jesteś zainteresowany rozliczeniem Postpaid skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży wysyłając wiadomość na adres sales@oktawave.com lub zadzwoń pod numer +48 22 10 10 555.