Pomoc techniczna

Jak działa standardowa pomoc techniczna w Oktawave?

W Oktawave mamy dwa poziomy wsparcia technicznego w rozwiązywaniu problemów naszych klientów i użytkowników. Poziom standardowy jest wliczony w cenę usług Oktawave. Korzystanie z wsparcia na tym poziomie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami po Twojej stronie.

Kiedy mogę się skontaktować?

Z działem pomocy technicznej możesz się skontaktować poprzez e-mail support@oktawave.com lub system zgłoszeń. Tak wysłane zgłoszenia są obsługiwane w trybie 24/7/365, a czas odpowiedzi nie przekracza 12 godzin.

Pamiętaj! Jeżeli posiadasz konto w Oktawave, staraj się wysyłać wiadomości z adresu e-mail przypisanego do konta. Dzięki tej prostej czynności proces autoryzacji przebiegnie sprawniej, a także możesz szybciej uzyskać odpowiedź na wysłane przez Ciebie zgłoszenie.

Jeśli potrzebujesz wyjątkowo pilnego kontaktu, możesz również do nas zadzwonić pod numer 801 007 275 (+48 22 10 10 555). Linia telefoniczna jest przez nas obsługiwana od godz. 7:00 do godz. 21:00 w dni robocze.

Jakiego rodzaju wsparcie otrzymam na poziomie standardowym?

Standardowa obsługa techniczna zajmuje się głównie pomocą w kwestiach, które zależą bezpośrednio od Oktawave jako dostawcy platformy chmury obliczeniowej. Prosimy o kontakt, jeśli Twoja sprawa dotyczy jednego z poniższych tematów:

  • Odpowiedzi na pytania, jak korzystać z usług i funkcji Oktawave.

  • Najlepsze praktyki pomagające skutecznie zintegrować, uruchamiać oraz zarządzać aplikacjami w chmurze.

  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych i systemowych z zasobami Oktawave.

  • Rozwiązywanie problemów z bilingowaniem zasobów.

  • Rozwiązywanie problemów z API Oktawave.

  • Obsługa problemów z panelem administracyjnym oraz innymi narzędziami Oktawave.

  • Obsługa problemów z oprogramowaniem takim jak systemy operacyjne, web serwery, e-mail, VPN, bazy danych oraz konfiguracja storage.

Możesz też skorzystać z naszej oferty płatnego wsparcia technicznego. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.